Contemporary Curated
Contemporary Curated
Untitled
April 7, 02:38 PM GMT
3,000 - 5,000 EUR
Jean René Bazaine
1904 - 2001
Untitled
signed and dated 68
watercolour and gouache on paper
16,5 x 33,5 cm ; 6½x 13 3/16 in.
Executed in 1968.
Jean René Bazaine
1904 - 2001
Untitled
signé et daté 68
aquarelle et gouache sur papier
Exécuté en 1968.