103. Vera Mikhailovna Ermolaeva
Boy in a Flat Cap
Russian Pictures
Lot 103
Estimate costs
June 8, 02:48 PM GMT
3,000 - 5,000 GBP
Vera Mikhailovna Ermolaeva
1893 - 1938
gouache on paper
Sheet: 27 by 21.5cm, 10 ¾ by 8 ½ in.
Condition report
Provenance