NOW!
NOW!
Untitled
March 11, 01:38 PM GMT
60,000 - 80,000 EUR
Wang Yan Cheng
b.1960
Untitled
signed and dated 2008 april
180 x 149,5 cm ; 70⅞x 58⅞in.
Executed in 2008.
Wang Yan Cheng
b.1960
Untitled
signé et daté april 2008
huile sur toile
Exécuté en 2008.