NOW!
NOW!
Untitled
March 11, 03:22 PM GMT
8,000 - 12,000 EUR
Yan Pei-Ming
b. 1960
Untitled
signed and dated 1.01.91
charcoal on paper
79 x 120 cm ; 31⅛x 47¼in.
Executed in 1991.
Yan Pei-Ming
b. 1960
Untitled
signé et daté 1.01.91
fusain sur papier
79 x 120 cm ; 31⅛x 47¼in.
Exécuté en 1991.