- 392
[Varia]
600 - 800 EUR
- [Varia]
- Rome et Venise.Ensemble de douze ouvrages.
Solveigs (Christiane). A l'ombre de la coupole de Saint-Pierre de Rome. 1918. In-8. -- Jove (Paul). Pauli Iovii Comensis Medici de Romanis. 1531. In-8. -- Laire. Specimen historicum Typographiae Romanae XV. 1778. In-8. -- Orsato (Sertorio). De notis romanorum commentarius. 1672. In-folio. -- Panvinio (Onofrio). Reipublicae romanae commentariorum libri tres. 1558. In-8. -- Strein (Richard, Baron de Schwarzenau). De gentib. et familiis Romanorum. 1571. In-4. -- Rycke (Josse de). De Capitolio Romano commentarius. 1617. In-4. -- Visconti (Enzio Quirino). Observazioni su due musaici antichi istoriati. 1788. In-8. -- Contareni (Caspar). De Republica Venetorum, libri quinque. 1626. In-32. -- Giannotti (Donato). Donati Iannotii Florentini dialogi de Repub. Venetorum. 1631. In-32. -- Tournon (Comte Camille de). Etudes statistiques sur Rome et la partie occidentale des Etats Romains. 1831. 2 vol. in-8. -- [Venise] Vedute e monumenti classici di Venezia. [Vers 1860]. In-8.