Art Contemporain Day Sale
Art Contemporain Day Sale
La Gare
December 3, 03:45 PM GMT
12,000 - 18,000 EUR
Gilles Marrey
n. 1963
La Gare
signed and titled on the reverse
200 x 160 cm ; 78 ¾ x 63 in.
Executed in 1998.
_______________________________________________________________________
Gilles Marrey
n. 1963
La Gare
signé et titré au dos
huile sur toile
200 x 160 cm ; 78 ¾ x 63 in.
Exécuté en 1998.